شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه برگزار شد

شورای  تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد.

IMG_4331

 در این جلسه ابتدا مهندس محسن ممیزی ضمن عرض خوشامد به حاضرین جلسه ، به بیان ضرورت تشکیل شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه پرداخت و تاکید کرد:دانشجویان ولی نعمت دانشگاه هستند و اگر حضوردانشجویان نباشد ، حضور اساتید و مسئولین نیز بی معناست .

وی افزود:پس اعضای این شورا هم باید به این مسئله توجه داشته باشند و تمام مسائل و ابعاد مرتبط با دانشجویان را در این جلسات مطرح و ارائه راهکار نمایند تا بنده و سایر مسئولان آموزش و اجرایی در جهت بهبود وضعیت موجود ، قدم برداریم و در نهایت زمینه ارتقاء این مرکزآموزشی را فراهم نماییم.

IMG_4333

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین اضافه نمود: همت ، تلاش ، فکر و ایده از شما ، حمایتهای مادی و معنوی هم از ما ، بنده و همکارانم هرکاری از دستمان بربیاید انجام می دهیم . دانشجویان فعال و نخبه ای در مجموعه هستند که انشاالله با وجود نهادهای دانشجویی ،مثل همین شورا شناسایی شوند تا ما هم حمایت های لازم را داشته باشیم .

IMG_4328

در ادامه جلسه سید احمد احمدی معاونت فرهنگی مرکز ، صحبتهای خود را با ذکر حدیثی از حضرت علی(علیه السلام) آغازنموده و از حضور اعضای شورا در این جلسه تشکر کرد .

وی بیان کرد : نگاه ما به مسائل و مشکلات دانشگاه ، نگاه یک مسئول و یک کارمند است که با نگاه دقیق یک دانشجو به مسائل و مشکلات ، متفاوت است . به همین جهت انتظار ما هم از شما همین است که رابطی باشید بین ما و دانشجویان .

IMG_4335

وی در ادامه به قرائت بخشی از آیین نامه شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه پرداخت و تاکید کرد:ما قصد داریم درحدتوان ، در جهت بهبود مسائل و مشکلات تلاش کنیم و مصوبات را اجرا نمائیم .

وی در ادامه تاکید نمود: مصوبات این جلسات ، توسط ریاست مرکز در جلسات هیات امنای دانشگاه نیز مطرح شده و پس از تایید اعضای محترم هیات امنا ، قابلیت اجرایی خواهد داشت .

IMG_4329

در ادامه جلسه رای گیری جهت انتخاب نماینده و دبیرشورا صورت گرفت که در نهایت اکرم بختیاری قلعه دانشجوی رشته کاردانی حقوق ثبتی به عنوان نماینده شورا و همچنین انسیه تاجیک دانشجوی رشته کاردانی امورفرهنگی به عنوان دبیرشورا ، انتخاب شدند .

در پایان دانشجویان حاضر ضمن تشکر از زحمات مسئولین مرکز ، به بیان بعضی از مسائل و مشکلات دانشجویان پرداختند که مقررشد با اطلاع رسانی به معاونین مرکز ، اقدامات لازم صورت بگیرد .

2 نظر

 1. سلام خدمت مسوئلین گرامی رئیس محترم و استاد عزیز اقای احمدی ممنون از ذکر مطالب مفیذتان
  پیشا پیش عیدتان مبارک
  و ایام سوگواری دخت رسول الله را تسلیت عرض میکنم

  الّلهُمَ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعلَها وَ بَنیها وَ سِرِّ المُستَودِعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ به عِلمُک
  اَلسَّلامُ عَلَیکِ اَیّتُها آَلصِّدیقَةّ اَلشَّهیدة فاطِمَةَ اَلزَّهراء سَیده نِساءِ اَلعالَمین

 2. سلام

  تشکر از اطلاع رسانی خوبتان . امیدورایم به نظرات ترتیب اثر داده شود . مرسی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*