اجرای طرح ملی پژوهشی “بررسی سیمای زندگی دانشجویان” در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

اجرای طرح ملی پژوهشی “بررسی سیمای زندگی دانشجویان” در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

محسن ممیزی خبر داد :همگام با دیگر مراکز علمی کشور ،  طرح ملی  پژوهشی “بررسی سیمای زندگی دانشجویان” در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار می شود .

رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ضمن بیان اهمیت این طرح ملی افزود : طرح فوق با هدف بررسی سبک زندگی و در نهایت برای ارتقای سلامت روانی -اجتماعی دانشجویان گرامی و توسط مراکز مشاوره دانشگاه های دولتی، علمی کاربردی،پیام نور و غیر انتفاعی سراسر کشور از جمله دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین اجرا می شود .

ممیزی روند ارائه خدمات مشاوره تحصیلی ، خانوادگی ، ازدواج و .. را در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین مطلوب ارزیابی نموده و افزود : از معدود مراکز علمی منطقه هستیم که خدمات مشاوره را در تمام ایام سال به دانشجویان گرامی ارائه می نمائیم .

وی ادامه داد : این خدمات توسط منصور بنی عامر از اساتید خبره مشاوره منطقه ، در روزهای پنج شنبه هر هفته در دفتر مشاوره دانشگاه به دانشجویان متقاضی ارائه می شود .

ممیزی خاطرنشان کرد : دانشجویان متقاضی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین که نیازمند به خدمات مشاوره ای تحصیلی ، خانوادگی ، ازدواج و .. هستند می توانند با شماره 36229945 و 36229944 تماس حاصل نمایند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*