طی حکمی از سوی دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگذار کشور ؛ دبیر جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگذار شرق استان تهران منصوب شد

رضا فتوت کریمی مدرس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، طی حکمی به عنوان دبیر جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگذار شرق استان تهران منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، بعدازظهر امروز حسین اسماعیلی دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگذار کشور طی حکمی رضا فتوت کریمی که به‌عنوان مولف، استاد دانشگاه و مدیر گروه کارآفرینی و مهارت‌های دانشگاه علمی کاربردی مشغول به فعالیت است را به‌عنوان دبیر جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگذار شرق استان تهران (شهرستان‌های ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، فیروزکوه، دماوند، آبسرد) منصوب کرد.

دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگذار کشور در حکم مسئولیت رضا فتوت کریمی که با حضور ریاست و اعضای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگذار در ستاد مرکزی این جمعیت به کریمی اعطا شد، آورده است: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، نظر به تعهد، تجربه و شایستگی حضرتعالی و به پیشنهاد معاون نظارت و توسعه دفاتر استانی، جنابعالی را به مدت یک سال به سمت دبیر جمعیت در شرق استان تهران منصوب می‌کنم.

در این حکم تاکید شد: امید است در مسیر تحقق اهداف جمعیت که مهمترین آن گسترش حضور موثر جامعه ایثارگران در عرصه فرهنگی و اجتماعی کشور است، گام بردارید و در اداره امور محوله از همه ظرفیت‌های مادی و معنوی خود استفاده کرده و با همکاری اعضاء، صاحب نظران و کارشناسان خبره همچون گذشته فردی موثر در پیشبرد اهداف جمعیت باشید.

اسماعیلی در بخش پایانی این حکم آورده است: توفیقات و سربلندی شما در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از خداوند منان مسئلت دارم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هشت =

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد