کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان ورزش های رزمی 2016 باکو توسط دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان ورزش های رزمی 2016 باکو توسط دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

محمد پورتوانگر دانشجوی نخبه ورزشکار دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، در وزن منفی 75 کیلوگرم بزرگسالان در بخش سمی کنتاکت مسابقات قهرمانی جهان ورزش های رزمی 2016 باکو که در کشور جمهوری آذربایجان برگزار شد و رقبایی از کشور های مختلف ” آلمان، روسیه، ترکیه، قبرس، رومانی، ازبکستان، قزاقستان، اکراین، آذربایجان قرقیزستان ” حضور داشتند، به مقام اول دست یافته و مدال طلا گرفت .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، محمد پورتوانگر دانشجوی رشته شبکه های کامپیوتری ، عناوین قهرمانی آسیا 2012 ،بین المللی 2014 ، چند دوره قهرمانی کشور در رشته کاراته را در کارنامه ورزشی خود ثبت نموده است و در ادامه متن مصاحبه کوتاه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه را با این ورزشکار جوان مشاهده می نمائید :

 

 

-آقای پورتوانگر . تبریک می گیم بهتون . از خودتون بگید ؟

* سال 1376 در شهرستان شهید پرور ورامین به دنیا آمدم وافتخار می کنم که ساکن دیار شهدای 15 خرداد هستم .

-از چه سالی ورزش میکنی ؟

*از سال 1387 ؛ البته مقام دو و میدانی استانی را در سال 85 کسب کردم ولی به صورت حرفه ای از سال 1387 مشغول به فعالیت ورزشی هستم .

-چی شد که به ورزش رزمی روی آوردی ؟

*از علاقه ای که به این رشته داشتم به همراه دوستم به باشگاه رفتیم . البته از آن موقع تا حالا در همان باشگاه شاگرد شیهان مهدی پاشایی هستم و واقعا از زحمات این استاد خبره تشکر میکنم .

-از مسابقات قهرمانی جهان ورزش های رزمی 2016 باکو بگو ؟

*خب رقابت نفس گیری بود و به فضل خداوندمتعال ، همه اعضاء تیم اعزامی ما که با عنوان شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین حضور داشتیم ، توانستیم در مسابقات بودو مارشال آرتز که در شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان از تاریخ 16 الی 20 دسامبر برگزار شد به مدال دست پیدا کنیم .

-چه آرزویی در زمینه فعالیت ورزشی خودت داری ؟

*آرزو دارم روزی مقام قهرمانی المپیک را کسب کنم

-سخن پایانی ؟

*شاکر خدای عزیز هستم و جا دارد از پدرو مادر و استادم ، مجموعه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین و تمام کسانی که مرا حمایت و کمک کردند تشکر و قدردانی کنم .

 

-برای این دانشجوی نخبه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، آرزوی موفقیت و پیروزی در تمام زمینه های زندگی را از خداوند منان خواستاریم .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*