اولین جشن فارع التحصیلی دانشجویان دانشگاه برگزار شد

مراسم جشن فارغ التحصیلی نخستین دانشجویان مرکز علمی کاربردی ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین، در این مراسم که روز یکشنبه در محل سالن همایش های شهرداری ورامین برگزار شد، از تلاش اساتید و دانشجویان مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین تقدیر به عمل آمد.

رییس مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین در این مراسم گفت : این مرکز فعالیت خود را از سال 1388 آغاز و اکنون بیش از یک هزار دانشجو در رشته های مختلف مشغول ادامه تحصیل هستند.

مهدی کردبچه اظهار داشت : تلاش مجموعه مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین این است که این دانشگاه به عنوان یکی از بهترین مراکز تحصیلات دانشگاهی در شهرستان و استان شناخته شود .

وی افزود: با تلاش و همت اساتید و کارکنان این مرکز، امروز شاهد فارغ التحصیلی 350 نفر از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ورامین که تعداد زیادی از آنان را کارکنان ادارات مختلف دولتی تشکیل می دهند، هستیم.

کردبچه گفت: این حق شهرستان ورامین است که دارای یک مرکز تحصیلات عالی مناسب باشد و مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین می تواند این امر را محقق کند.

وی با اشاره به آغاز عملیات احداث ساختمان اصلی دانشگاه علمی کاربردی ورامین گفت : با همت و مساعدت شهرداری ورامین زمینی به مساحت 13 هزار متر مربع در اختیار این مرکز گذاشته شده تا عملیات احداث ساختمان اصلی در آن آغاز شود.

کردبچه افزود: این ساختمان در زیربنای هفت هزار و 500 مترمربع احداث می شود.

وی درباره اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه علمی کاربردی ورامین گفت : اجرای این طرح به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های مرکز علمی کاربردی ورامین محسوب می شود که توانسته علاوه بر افزایش سطح رضایتمندی دانشجویان و خانواده آنان ، زمینه ارتقای سطح علمی و اخلاقی مرکز را نیز فراهم آورد .

کردبچه اعتبار ساختمان اختصاصی دانشگاه را 70 میلیارد ریال برآورد کرده و تصریح نمود:پیمانکار وعده تحویل این ساختمان بزرگ را طی 8 ماه آینده داده است.

گفتنی است با حضور دکتر محمد حسن میرزا محمدی مدیرکل نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی،مهندس محسن منصوری فرماندار شهرستان،مهندس رضا کارخانه شهردار ورامین و رییس هیات امنای دانشگاه و حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین و  از اعضای هیات امنای دانشگاه ساختمان شهید مهتدی دانشگاه ویژه خواهران در میدان رازی افتتاح و پروژه عظیم 13 هزار متری ساختمان دانشگاه در میدان ولیعصر(عج) کلنگ زنی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 7 =

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد