اولین دوره مسابقه ستایشگران نور در دو رشته مداحی و دعاخوانی(دانشجویان ، اساتید و کارکنان)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه  جامع علمی کاربردی، مجید خسروان  مسئول هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اعلام داشت، اولین دوره از مسابقات مداحی و دعا خوانی ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی (ستاد، واحد های استانی و کلیه مراکز علمی کاربردی) “ویژه آقایان” در سراسر کشور از تاریخ 12 خرداد با عنوان  ” مسابقه ستایشگران نور ” آغاز می گردد، علاقمندان به شرکت در مسابقه می توانند آثار خود را به شرح توضیحات ذیل از تاریخ فوق به مدت یکماه( حداکثر تا تاریخ 12/4/94 ) به دفتر هیئات مذهبی دانشگاه به آدرس تهران – خ انقلاب – بین خ حافظ و خ نجات اللهی – ابتدای پل کالج- ساختمان دانشگاه جامع علمی کاربردی پلاک 683-طبقه پنجم-دفتر هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی-( کدپستی1599665111) ارسال نمایند و در صورت هرگونه سؤال با شماره 02188800915 تماس حاصل فرمایند. در پایان لازم به ذکر است مسابقه  در دو رشته ی مداحی و دعا خوانی می باشد که برندگان مرحله اول برای مسابقه نهایی به استان مازندران  دعوت می شوند .  
– شرایط شرکت کنندگان:
1-کلیه دانشجویان ، اساتید و کارکنان (ستاد، واحد های استانی و کلیه مراکز علمی کاربردی) “فقط آقایان” می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
2-شرکت کنندگان محترم می بایست همراه با آثار ارسالی مدارک لازم شامل
 الف- دانشجویان: کپی کارت ملی و  کارت دانشجویی به همراه  ارسال شماره ثابت وهمراه ونام استان محل تحصیل و آدرس محل سکونت
 ب-اساتید: کپی کارت ملی  به همراه ارسال کدمدرسی ثبت شده در سامانه سجاد و شماره ثابت وهمراه ، نام استان و مرکز محل تدریس و آدرس محل سکونت
 ج- کارکنان : کپی کارت ملی و کپی کارت کارمندی و یا حکم کارگزینی به همراه ارسال شماره ثابت وهمراه و نام استان و نام محل اشتغال و آدرس محل سکونت
 
– شرایط آثار ارسالی:
الف- رشته مداحی:
1- آثار ارسالی حداقل به مدت 8 دقیقه و حداکثر به مدت 10 دقیقه در قالب CD  و یا DVD  وحتی المقدور به صورت تصویری ارسال گردد.
2- آثار می بایست با یکی از موضوعات ” الف – شهادت امام حسین (ع)و یاران با وفایش ب-  دفاع مقدس و شهدا
 ج- مهدویت و انتظار”  باشد.
3- آثار می بایست شامل مدیحه سرایی و نوحه خوانی باشد. (تبصره: شرکت کنندگان بجای نوحه خوانی نیز می توانند روضه خوانی داشته باشند.)
4- ارسال مدارک لازم که درشرایط شرکت کنندگان اعلام گردیده است  و متن  شعر خوانده شده و منبع روضه همراه با اثر ارسالی الزامی می باشد.
 
ب- رشته دعاخوانی:
1- آثار می بایست قرائت فرازهایی از ادعیه مشهوره مانند دعای کمیل، ندبه، توسل، زیارت عاشورا، جامعه کبیره و … باشد.
  2- آثار ارسالی حداقل به مدت 8 دقیقه و حداکثر به مدت 10 دقیقه در قالب CD  و یا DVD  وحتی المقدور به صورت تصویری ارسال گردد.
 
3- ارسال مدارک لازم همراه با اثر ارسالی که درشرایط شرکت کنندگان اعلام گردیده الزامی می باشد.
– جوایز این دوره از مسابقات به شرح ذیل می باشد:
به نفرات اول تا سوم در هر سه مقطع از هر رشته به ترتیب کمک هزینه سفر زیارتی کربلای معلی به مبلغ پنج میلیون ریال و مشهد مقدس به مبلغ سه میلیون ریال و کارت هدیه دومیلیون ریالی اهداء خواهد شد.
آدرس دفتر هیئات مذهبی جهت ارسال آثار : تهران – خ انقلاب – بین خ حافظ و خ نجات اللهی – ابتدای پل کالج- ساختمان دانشگاه  جامع علمی کاربردی پلاک 683 -طبقه پنجم-دفتر هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی – کدپستی1599665111

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373