جلسه شورای دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد+تصاویر

جلسه شورای دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین صبح روز چهارشنبه 29 آذر 1396 با حضور سید احمد احمدی مدیریت فرهنگی و دانشجویی و اعضای شورای دانشجویی دانشگاه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سید احمد احمدی در این جلسه که با تلاوت قرآن کریم توسط سید سعید هاشمی کارشناس فرهنگی مرکز و با حضور دانشجویان ( قاسم بختیاری، سینا واثیان، حمید رضا تاجیک نوری، مجید خواجوند، روح اله مولائی، فاطمه مهمان نوازان، فاطمه نادری و مژگان احمدی ) برگزار شد، ضمن تبریک ایام وحدت حوزه و دانشگاه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت ا.. دکتر مفتح، به قرائت آیین نامه و اهداف شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه پرداخت.

وی در این جلسه، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای طلبه و دانشجو را عامل خیر و برکت در محیط های علمی و جامعه عنوان کرد و از حاضران خواست تا تمام پیشنهادات و انتقادات خود را در جلسه مطرح کنند.

اعضای شورا نیز در ادامه جلسه، در خصوص مسائل علمی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

مدیریت فرهنگی دانشگاه نیز ضمن تشکر از اعضای حاضر، قول مساعد داد تا با همکاری تمامی ارکان مجموعه، نقاط قوت بهبود یافته و نقاط ضعف مطروحه نیز برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373