دکتر امید ریاست دانشگاه جامع علمی کابردی کشور: نکته قوت دانشگاه جامع در توسعه کیفیت و تضمین کیفیت نظام مهارت و فناوری و اشتغال فارغ التحصیلان آن پس از فراغت از تحصیل در کشور است

با حضور دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و جمعی از مدیران ستادی دانشگاه، جلسه هم اندیشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد حسین امید در این نشست که در باغ نگارستان تهران برگزار شد تصریح کرد: نکته قوت این دانشگاه در توسعه کیفیت و تضمین کیفیت نظام مهارت و فناوری و اشتغال فارغ التحصیلان آن پس از فراغت از تحصیل در کشور است.

وی ضمن بیان اینکه اگرچه ممکن است در گذشته با هدف هم­افزایی برنامه ها و پیشنهادها در خصوص ادغام دانشگاه جامع علمی کاربردی با سایر دانشگاهها از جمله دانشگاه فنی حرفه ای مطرح شده باشد اما در حال حاضر هیچ برنامه ای در خصوص تجمیع و ادغام دانشگاه در دستور کار قرار ندارد.

دکتر محمدحسین امید در ادامه به رشد و گسترش دانشگاه جامع علمی کاربردی در افق 1404 اشاره کرد و گفت: در این خصوص سند راهبردی این دانشگاه ابلاغ و اقدامات معاونت ها و واحدهای تابعه بر اساس این سند راهبردی با جدیت ادامه خواهد یافت.

وی اضافه کرد: تکمیل زیرساخت ها، توسعه مراکز رشد، بازنگری در رشته ها و سرفصل ها، احیای دوره های پودمانی، توسعه سامانه ها و بررسی نظام صلاحیت حرفه ای، نظارت بر مراکز و بازنگری در ضوابط امور مدرسین، اطلاع رسانی و گفتمان سازی در حوزه توسعه نظام مهارت و فناوری و ساخت برنامه های تبلیغی ترویجی از دیگر برنامه های جدی پیش رو دانشگاه خواهد بود.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی از فرزندان ایشان در دانشگاه جامع علمی کاربردی تحصیل کرده، ضمن ابزار خرسندی در این خصوص گفت: رسیدن به مرجعیت علمی و مهارتی در کشور به عنوان دانشگاه نسل سوم همت و تلاش همه همکاران و مدیران واحدهای ستادی و استانی را می طلبد.

در پایان با توجه به شعار سال حمایت از کالای ایرانی اقدامات و برنامه های سال جاری دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373