مراحل فارغ التحصیلی

1-­ قبل از اتمام تحصیل با مراجعه به دبیرخانه و بررسی پرونده­ی تحصیلی خود از کامل بودن مدارک مورد نیاز فارغ التحصیلی اطمینان حاصل نمائید:

مدارک فارغ التحصیلی

 

2- مراجعه به سایت و اطمینان از گذراندن تمامی دروس و واحدهای دوره کاردانی یا کارشناسی.

3- دانشجویانی که نمرات معادلسازی(تطبیقی) داشته­اند جهت اطمینان از ثبت در سیستم به سامانه ی آموزشی خود مراجعه و در صورت عدم ثبت به کارشناس مربوطه موضوع را اطلاع دهند.

4- دانشجویان انتقالی/مهمان بایستی کلیه­ی مدارک مربوطه شامل: فرم­های تأیید شده انتقال/مهمان با مهر و امضاء مراکز مبدأ و مقصد، ریز نمرات و یا کارنامه­ی ترم به ترم ممهور به  مهر و امضاءی مرکز مبدأ، مدارک کامل شناسنامه ای و تحصیلی در پرونده­ی آنها موجود باشد.

5- دانشجویانی که ترم آخر را به صورت معرفی به استاد گذرانده اند به محض دریافت نمره از سوی استاد و ثبت در سیستم، جهت اعلام فارغ التحصیلی و اطمینان از گذراندن تمامی دروس به امور فارغ التحصیلان مراجعه کنند.

6- در صورت داشتن وام کمک هزینه تحصیلی(صندوق رفاه) و یا هرگونه بدهی مالی به دانشگاه، ضمن مراجعه به کارشناس و تسویه حساب با واحد مربوطه، فرم تأیید شده آنرا جهت درج در پرونده تحصیلی تحویل بایگانی مرکز نمائید.

7- جهت پیگیری صدور مدرک گواهی موقت لازم است حداقل 6 ماه از تاریخ فارغ التحصیلی دانش آموخته گذشته باشد، بدیهی است در صورت داشتن نواقص این زمان بعد از رفع نقص و تکمیل پرونده محاسبه می گردد.

8- برای تحویل گواهی موقت لازم است دانش آموخته پس از اطمینان از صدور آن نسبت به اخذ فرم تسویه حساب(در سایت قرار دارد) اقدام کرده و پس از تکمیل آن به تائید تمامی کارشناسان مربوطه رسانده و جهت گرفتن گواهی موقت شخصاً به امور فارغ التحصیلان مراجعه کند.

لازم به ذکر است مدرک دانش آموخته تنها در صورتی به فرد دیگری غیر از صاحب مدرک تحویل می گردد که دارای وکالت نامه محضری از سوی دانش آموخته باشد.

9-صدور دانش نامه یا اصل مدرک کاردانی در واحد استانی دانشگاه جامع استان تهران و 18 ماه پس از تاریخ صدور گواهی موقت(تاریخ زیر عکس) صورت می پذیرد، لذا خواهشمند است از مرکز پیگیری نفرمائید.

توجه: در صورت ناقص بودن پرونده­ی تحصیلی، دانشجو از سیر مراحل فارغ التحصیلی خارج گردیده و پرونده دانش آموخته بایگانی می­گردد و عواقب بعدی آن به عهده­ی خود دانشجو  می­باشد.

امور فارغ التحصیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373