نحوۀ پرداخت شهریه

با توجه به راهندازی پرداخت شهریه از طریق سامانه سجاد از مهر ماه 92  و لزوم پرداخت الکترونیکی آنلاین شهریه 15% بانک ملی، کلیه دانشجویان ورودی 90 و بعد آن موظفند15درصد از کل شهریه را به صورت پرداخت آنلاین الکترونیکی  و 85% شهریه خود را به یکی از روشهای ذیل واریز نموده و اصل فیش واریزی  85% شهریه را به همراه  پرینت برگه انتخاب واحد به دانشگاه تحویل دهند.
بدین ترتیب که بعد از انتخاب واحد صحیح در سامانه سجاد (ضمن رعایت آیین نامه های آموزشی) به صفحه ” موارد قابل پرداخت” رفته و بعد از کلیک روی آیکون سبز رنگ بنام ” پرداخت” در صفحه جدید بعد از مشاهده جزئیات فاکتور که 15 درصد حق نظارت آن اعمال شده است به صفحه انتخاب روش پرداخت رفته که در حال حاضر تنها پرداخت الکترونیکی درگاه بانک ملی ایران قابل انتخاب میباشد.
دانشجو با داشتن کارت یکی از بانکهای عضو شبکه شتاب و اطلاعات مورد نیاز پرداخت الکترونیکی اعم از شماره کارت ،رمز دوم و غیره میتواند به صورت آنلاین پرداخت مبلغ 15 درصد شهریه خود را انجام دهد.
جهت واریز مبلغ 85% شهریه ترم  دانشجو بعد از انتخاب واحد به  صفحه ” موارد قابل پرداخت” مراجعه نموده و در آنجا مبلغ مورد نظر قابل مشاهده است. دانشجو مبلغ شهریه 85% خود را مثل دوره قبل به یکی از روشهای ذیل میتواند واریز کند.
•    مراجعه به بانک ملی و واریز شهریه به صورت فیش بانکی به شماره حساب 0105908195007 (بانک ملی) بنام مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری ورامین و ثبت اطلاعات فیش واریز شده در سامانه سجاد در قسمت اطلاعات فیش پرداختی، بعد از انتخاب روش پرداخت با فیش در سامانه سجاد ، جهت تایید نهایی کارشناس مالی مرکز ، ارائه اصل فیش واریزی به همراه پرینت برگه انتخاب واحد الزامی است.
•    پرداخت از طریق کارتخوان موجود در مرکز و تحویل کپی رسید دستگاه کارتخوان به کارشناس مالی مرکز جهت ثبت نهایی اطلاعات.
 لازم به ذکر است که انتخاب واحد ورودیهای 90 و بعدآن ، تنها پس از واریز شهریه 15% حق نظارت و 85% سهم دانشگاه معتبر خواهد بود. لذا خواهشمند است نسبت به واریز شهریه 15% حق نظارت و 85% سهم دانشگاه تا مهلت درج شده در تقویم سجاد اقدام فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373