گزارش راهپیمایی 13 آبان 1392

راهپیمایی روز ۱۳ آبان با شور و شکوه خاص و با حضور گسترده اقشار مختلف مردم بخصوص دانش آموزان و دانشجویان ورامینی برگزار شد.
در این مراسم اساتید-دانشجویان و کارکنان مرکزعلمی کاربردی ورامین نیز حضور داشتند . حضور پرشور  اقشار مختلف مردم ورامین در راهپیمایی ۱۳ آبان نشانه پایبندی این عزیزان به آرمان های انقلاب اسلامی و نشانگر وحدت میان امت اسلامی بوده که دوشادوش امت اسلامی با حضور پرشور و حماسی خود دراین راهپیمایی ، باردیگر علاوه بر بیعت با ولی امر مسلمین، نفرت و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل به نمایش گذاشتند.شهرستان ورامین یکپارچه فریاد “هیهات منَّا الذّله” بود و شهر وارثان قیام خونین ۱۵ خرداد امروز شاهد حماسه‌آفرینی دانش‌آموزان ،دانشجویان و مردمی بود که همواره به همراه سایر آحاد جامعه در دفاع از ارزش‌های این نظام در همه صحنه‌ها حضور می‌یابند تا روزی را که به نام روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده است، همیشه در تاریخ این نظام زنده نگه دارند. دانش‌آموزان شرکت‌کننده از مدارس مختلف در محل برگزاری این تظاهرات بنرهایی به مناسبت گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برپا کرده و چفیه به دوش انداخته بودند. تعدادی از دانش‌آموزان لباس‌هایی منقش به تصویر مقام معظم رهبری و نیز امام راحل عظیم‌الشان بر تن کرده بودند .
یک دانش آموز ورامینی که در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کرده بود گفت: ما آمدیم تا به امریکا اعلان کنیم هرگز در برابر زورگویی سر فرود نخواهیم آورد و همواره پشتیبان رهبر عزیزمان بوده و خواهیم بود. وی گفت: ظلم و ستم هایی که امریکا بر ملت ما روا داشت از اذهان ما دانش آموزان که نسل آینده انقلاب اسلامی هستیم و دیگر نسل ها پاک نخواهد شد. پیر مردی که مشت های گره کرده خود را با فریاد مرگ بر امریکا به آسمان بلند کرده بود نیز گفت: هر سال در این راهپیمایی شرکت می کنم اما امسال به دلیل پا درد نمی خواستم بیایم ولی با توجه به حساسیت ۱۳ آبان امسال و اهمیت فریاد “مرگ بر امریکا” امروز هم به لطف خدا آمدم تا بگویم تا جان در بدن داریم زمزمه لب هایمان “مرگ بر امریکا” است. راهپیمایان که راهپیمایی خود را از میدان امام حسین(ع) آغاز کرده بودند در میدان امام خمینی(ره) گرد هم آمدند و راهپیمایان در پایان در حالیکه فریاد های “مرگ بر امریکا” سر داده بودند پرچم شیطان بزرگ را به آتش کشیدند.

IMG_3412IMG_3405IMG_3440IMG_3445IMG_3453IMG_3434

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373